استفاده از ایونت یاب ، شرایط استفاده از ایونت یاب ، همکاری با ایونت یاب ، شرایط پرداخت ایونت یاب ، نحوه پرداخت ایونت یاب ، بازگرداندن بلیت ، لغو ثبت نام در رویداد

سایت ایونت یاب یک ابزار آنلاین و مرجع فروش بلیت ( رایگان و غیر رایگان ) برای انواع برنامه ها و رویداد های مهتبر دانشگاهی و آموزشگاهی میباشد .

قوانین عمومی

1-تمامی دانشگاه ها ، موسسات آموزش آزاد و مدارس (با ارائه معرفی نامه معتبر ) با ثبت نام در سایت ایونت یاب میتوانند به طراحی صفحه ی رویداد خود و تعریف بلیت های مختلف برای آن رویداد اقدام نمایند .
2-رویداد ساخته شده توسط افراد که اصطلاحا برگزار کننده رویداد نامیده میشوند پس از تایید توسط تیم ایونت یاب طی یک روز کاری در صفحه رویداد ها به نمایش در می آید و با ساب دامین سایت ایونت یاب در فضای مجازی فعال میگردد .
3-مسئولیت قانونی تمام محتویات قرارداده شده در صفحه رویدادها توسط برگزارکنندگان ، به عهده ی آن ها بوده و حق انتشار مطالب که خلاف موازین اسلامی و قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند را ، ندارند .
4-در صورت تشخیص تیم ایونت یاب مبنی بر غیر قانونی و جعلی بودن رویداد و فروش بلیت برای آن یا احزاز عدم کفایت برگزارکننده در برگزاری رویداد توسط مراجع ذی صلاح ، رویداد حذف (غیر فعال) شده و تمامی هزینه بلیت های خریداری شده به شرکت کنندگان استرداد میشود . قابل ذکر است کارمزد و یا هزینه های احتمالی جهت استرداد هزینه بلیت ها همگی به عهده ی برگزارکننده است .

برگزار کنندگان

کلیه ی افراد حقیقی و یا حقوقی که اقدام به برگزاری رویداد و ساخت رویداد در ایونت یاب میکنند ، برگزارکننده تلقی میشوند .
۱-مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در مشخصات رویداد و بلیت ها مانند زمان،تاریخ،مبلغ(دقت در تفاوت ریال و تومان) به عهده ی برگزار کننده بوده و در صورت تغییرات زیاد در مشخصات اولیه اولا باید در ایمیلی رسمی به اطلاع تیم پشتیبانی ایونت یاب برسد، ثانیا اگر باعث اخلال در فهم شرکت کنندگان جهت شرکت در رویداد بشود باید با تقبل هزینه های اطلاع رسانی به اطلاع آن ها برسد در غیر این صورت رویداد به تشخیص تیم ایونت یاب حذف گردیده و پول بلیت به شرکت کنندگان استرداد میگردد.
۲-در صورت تشخیص تیم ایونت یاب مبنی بر وجوب استرداد پول پرداخت شده توسط شرکت کنندگان به دلایل ذکر شده، این مبالغ طی فراخوانی به آن ها استرداد میشود.
۳-در صورت استرداد و یا نقل و انتقالات مالی پیش بینی نشده برگزار کننده موظف به پرداخت کارمزد های تراکنش بانکی میباشد.
۴-ایونت یاب مبالغ دریافتی بابت خرید بلیت را پس از درخواست برگزار کننده مبنی بر تسویه حساب حداکثر طی ۳ روز کاری پس از پایان رویداد به حساب معرفی و تایید شده ی برگزار کننده واریز میکند.
5- به علت رعایت موارد امنیتی ، هیچ یک از رویداد ها و بلیت های ثبت شده در ایونت یاب قابل حذف شدن نیستند اما برگزارکننده میتواند در صورت نیاز ، اقدام به غیر فعال کردن موارد ثبت شده در پنل خود کند .

شرکت کنندگان

کلیه ی افرادی که اقدام به خرید بلیت ( رایگان یا غیر رایگان ) در ایونت یاب میکنند ، شرکت کننده تلقی میشوند .
۱-شرکت کنندگان در رویداد ها موظف به همراه داشتن و حفظ و نگهداری کارت بلیت خود تا پایان رویداد میباشند.
۲-شرکت کنندگان باید در هنگام خرید بلیت در تکمیل اطلاعات مربوطه نهایت دقت را به خرج دهند و در صورت وجود اشتباه در مشخصات یا راه های ارتباطی برگزار کننده با آن ها مانند شماره تلفن یا ایمیل، ایونت یاب مسئولیتی به عهده ندارد.(اما تمام تلاشمان بر حل کردن مشکل شرکت کنندگان گرامی میباشد.)
۳-با نگاهی به تجربه استفاده از سیستم بانکی داخلی و امکان بروز خطا در آن ایونت یاب مسئولیتی در قبال خطا های احتمالی نخواهد داشت.
۴-در صورت بروز خطا در روند پرداخت و عدم بازگشت پول تا ۲۴ ساعت پس از آن، با پشتیبانی ایونت یاب از طریق ایمیل support@eventyab.net تماس حاصل فرمایید تا مشکل پرداختی حل شود.
۵-حفظ قوانین و شئونات اسلامی در رویداد ها از ملزمات برگزاری رویداد میباشد.اگر مراجع ذی صلاح در هنگام ورود به رویداد به این علت از ورود شما جلوگیری نمایند ایونت یاب هیچ مسئولیتی را عهده دار نمیباشد.

شرکت کردن در رویداد ها و همچنین برگزاری رویداد به معنی قبول (پذیرفتن ) کلیه ی قوانین و مقررات ایونت یاب میباشد .
ایونت یاب میتواند در هر زمانی بنابه صلاحدید خود میتواند نسبت به تغییر قوانین و شرایط استفاده از این سامانه اقدام کند . کلیه ی افرادی که از ایونت یاب استفاده میکنند میبایست قبل از استفاده از ایونت یاب ، نسبت به مطالعه شرایط استفاده اقدام نمایند .

استفاده از ایونت یاب ، شرایط استفاده از ایونت یاب ، همکاری با ایونت یاب ، شرایط پرداخت ایونت یاب ، نحوه پرداخت ایونت یاب ، بازگرداندن بلیت ، لغو ثبت نام در رویداد

استفاده از ایونت یاب ، شرایط استفاده از ایونت یاب ، همکاری با ایونت یاب ، شرایط پرداخت ایونت یاب ، نحوه پرداخت ایونت یاب ، بازگرداندن بلیت ، لغو ثبت نام در رویداد

ورود